Vážné nehody na jezu v Ratibořicích na Viktorce Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: sobotazbynek5/3/2013 6:10 PMMy tam byli taky, nas kamarad, cviceny zachranar, toho kluka resuscitoval do příjezdu zachranky. Podle manzelky toho chlapce to pry jezdili porad, ale asi nedovedli posoudit, ze je vysoky nadstav. Nemeli naprosto zadnou vystroj. Ciry nerozum, skoda zivota.Za te vody byl ten jez klasicky smrtak jako Radisov nebo Cejnov a jim podobne. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!