Za Vinnetouem na chorvatskou Zrmanju Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Ochranné prostředky meny7/17/2019 7:38 PMTak tohle je krutopřísný žvást 😀 To se bavíme tak o padesátých letech. Soudě dle mých zkušeností valná většina lidí co odmítají hrdinsky helmu je hrdinou z nevědomosti a na vodě WWW II a výš toho moc naježděno nemá. Kdo naježděno má, tuhle čovinu neudělá. Ale jak píše Ešus každého věc. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!