Zimní Mumlava Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: doba dřevníHonza Cimr9/2/2002 2:42 PMTaky jsem s vodou zacinal koketovat v dobach, kdy se jezdilo v "ruskym" neoprenu - teplakach nebo sustakach. Z ty doby mam jeste jednu vzpominku, drevopren opravdu melo pouze par vyvolenych a jeste to byl ten historicky, jednovrstvy a tvrdsi nez dubove drevo... ;o) Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!